CV-de nõustamine - CV-de nõustamine
Logi sisse
E-post
Parool
Kui unustasid parooli
Registreerumine
OK
  
Statistika
Tööpakkumisi: 0
Kokku CV-sid: 17655
Otsing leheküljel
Otsi

CV-de nõustamine


   

 

Kuidas parandada enda võimalusi tööle saamiseks? 

  

Esimene info, mis tööandja teist saab on kirjas teie CV-s ja kaaskirjas. Kas seal olev info on piisav? Kas see info on konkurentsivõimeline? Kas Teie CV-s on esile toodud Teie tugevad küljed ja saavutused? Pidage meeles, et praegusel ajal laekub ühele töökoha konkursile CV-sid vahemikus 100-1000. Kas olete kindel, et Teie CV paistab sellest suurest hulgast silma ja kutsub Tööandjat valima Teid?

    

  

CV nõustamise paketid 

Teenust saab tellida eesti, inglise ja vene keeles.

1.      CV parandamine

      Saadame Teile soovitusi kuidas Teie CV muuta atraktiivseks, kergesti loetavaks, informatiivseks ja korrektselt vormistatuks. Teenus teostatakse meili teel, kliendi soovil on võimalik tellida teenus ka posti teel. Teenuse teostamise aeg 1-2 päeva.

        Teenuse hind: 18 EUR

  

2.      CV parandamine koos kommentaaridega

           Vaatame üle Teie CV, lisame sinna soovitused ja parandused, et CV oleks informatiivsem ja korrektselt vormistatud ja kindlasti ka kergesti loetav, koos soovitustega lisame kommentaarid soovituste sisu kohta ja vastame küsimustele Teie CV kohta. Teenus teostatakse meili teel, kliendi soovil on võimalik tellida teenus ka posti teel. Teenuse teostamise aeg 1-2 päeva. 

        Teenuse hind: 22 EUR

  

3.      CV koostamine

      Teile CV koostamine täiesti algusest. Koostame Teile CV, mis on korrektselt vormistatud, kus on esile toodud Teie tugevad küljed ja Teie saavutused, mis näitavad Tööandjale Teie proffessionaalseid oskusi. Teenus teostatakse meili teel, kliendi soovil on võimalik tellida teenus ka posti teel. Teenuse teostamise aeg 1-2 päeva. 

        Teenuse hind: 39 EUR;

      koos kaaskirjaga/motivatsioonikirjaga - 55 EUR

  

  

4.      Tööintervjuu nõustamine (Prooviintervjuu)

      Tööintervjuu nõustamine – kuidas käituda tööintervjuul, käiakse läbi üldlevinud küsimused, mida intervjuudel küsitakse, võimalikult palju praktilisi soovitusi. Täpsemalt informatsiooni erinevate ülesannete ja testimiste kohta. Kliendi soovil on võimalik läbi käia kogu intervjuu rollimängudena. Intervjuu kestvus lepitakse eelnevalt kliendiga kokku. Tunni hind: 39.- EUR

   

Teenuse tellimiseks palun täitke tellimusleht.  

  

  

Tellimusleht

*Eesnimi
*Perekonnanimi
*E-post
*Telefon
*Aadress
*Palun valige teenus
CV ID (asub CV üleval osas)
või Lisage oma CV
Lisainfo
Tööpakkumiste otsing
Märksõna järgi või ID järgi
või
OK
Värsked tööpakkumised

MÄNGUD