CVOK - KKK
Logi sisse
E-post
Parool
Kui unustasid parooli
Registreerumine
OK
  
Statistika
Tööpakkumisi: 0
Kokku CV-sid: 17656
Otsing leheküljel
Otsi

Korduma kippuvad küsimused 


 

Töösoovijad

Küsimused ja vastused

  

Kuidas muuta oma andmeid?

Oma isiklikke andmete – nimi, perekonnanimi, sünniaeg – muutmiseks tuleb siseneda  kasutajanime ja parooliga lõiku “Minu CVOK” . Seejärel minge lõiku “Minu profiil” ja redigeerige vajalikud väljad.

NB! Pidage meeles, et igasugune isiklike andmete muutmine (nimi, perekonnanimi, sünniaeg, sugu) kajastub automaatselt kõigis juba avaldatud kui ka uutes resümeedes.

  

Kas võib ühte elektronpostiaadressi kasutada mitme kasutajakonto loomiseks?

Ei, see ei ole võimalik. Ühte elektronpostiaadressi  võib kasutada ainult ühe kasutajakonto loomiseks, kuna teie el.postiaadress on portaalile www.cvok.ee unikaalne.

  

Mis on “JobAgent”?

Otsinguagenti JobAgent on vaja juhul, kui soovite töö otsimist lihtsustada. Luues JobAgendi ja valides otsingu kriteeriumid, ei ole Teil vaja iga kord uut päringut käsitsi valida ja kõiki tööpakkumisi läbi vaadata . Vastavalt Teie päringule portaalile tulnud teated uutest tööpakkumistest saabuvad Teile elektronposti teel. JobAgenti on kerge redigeerida ja muuta tööpakkumiste otsimise kriteeriumeid või kustutada. JobAgenti luua saavad ainult registreerunud portaali kasutajad.

     

Kuidas avaldada resümeed cvok.ee -l?             

Resümee  avaldamiseks tuleb peale portaalil registreerumist ning kasutades oma kasutajanime ja parooli portaalil autoriseeruda ja seejärel minna alalõigule “Minu CV-d”.

NB! Meie portaalil on võimalik avaldada kuni 5 CV-d kolmes keeles (vene, eesti, inglise).

                                                   

Kuidas redigeerida isiklikke andmeid oma resümees?

Isiklikke andmete redigeerimiseks sisenege oma kasutajanime ja parooliga lõiku “Minu CVOK”. Seejärel minge alalõiku “Minu profiil” ja redigeerige vajalikud väljad. Selliseid isiklikke andmeid, nagu nimi, perekonnanimi, sünniaeg ja sugu, saab redigeerida ainult lõigus “Minu profiil”. Ülejäänud andmeid saab muuta otse resümees.

NB! Pidage meeles, et igasugune isiklike andmete (nimi, perekonnanimi, sünniaeg, sugu) muutmine kajastub automaatselt kõigis juba avaldatud kui ka uutes resümeedes.

 

Kes näeb minu resümeed?

Lõigus “Minu CV-d” on loodud kõigi Teie poolt esitatud resümeede nimekirja staatuse muutmise võimalus. Kui valite optsiooni “Varjata CV”, siis ei näe Teie CV-d mittekeegi peale Teie. Kui sellist optsiooni ei ole valitud, siis on Teie resümee tööandjatele nähtav otsinguteks ja läbivaatamiseks.

Et Teie resümee oleks konfidentsiaalne, kuid tööandjale siiski nähtav, valige optsioon “Konfidentsiaalne”. Sellisel juhul tööandja ei näe Teie andmeid – nimi, perekonnanimi, el.postiaadress, telefon, mobiiltelefon, aadress, kodulehekülje aadress.

NB! CV staatuse muutmisel ärge unustage vajutada nupule “Salvesta”, mis asub “Minu CV-d” alumises osas.

  

Mille poolest erineb resümee optsiooni “Konfidentsiaalne” puhul tavalisest resümeest?

Kui Te ei soovi, et Teie praegune tööandja tööotsimisest teada saaks, siis Te võite oma resümee paigutada meie portaalile, kuid sealjuures varjata oma isiklikud andmed. Selline resümee on konfidentsiaalne ja tööandjad ei näe otsingul ja CV lugemisel Teie andmeid – nimi, perekonnanimi, e-postiaadress, telefon, mobiiltelefon, aadress, kodulehekülje aadress, kuid saavad Teile saata tööpakkumisi, kui resümees esitatud muu informatsioon neid huvitab.

  

Kuidas kindlustada, et minu tööandja ei saaks teada, et ma otsin uut tööd?

Väga lihtsalt. Te võite teha oma resümee konfidentsiaalseks. Selline resümee asub portaalil, kuid  tööandjate eest on varjatud Teie nimi, perekonnanimi, e-postiaadress, telefon, mobiiltelefon, aadress ja kodulehekülje aadress, kuid Teile on võimalik saata läbi spetsiaalse vormi teade, kui resümees sisalduv informatsioon tööandjaid huvitab.

    

Kas resümee tuleb tingimata eemaldada, kui ma tahan, et seda ajutiselt ei nähtaks, kuid edaspidi võib vaja minna?

Kui on vaja blokeerida Teie resümee lugemine, kasutage optsiooni “Varjata CV”. Teie resümee ei ole tööandjatele loetav, kuni Te ei muuda jälle staatust ja ei muuda resümeed nähtavaks. Pidage meeles, et kuni ei ole muudetud optsioon “Varjata CV”, on CV saidil nähtav.

NB! CV staatuse muutmisel ärge unustage vajutada “Minu CV-d”  alumises servas asuvale nupule “Salvesta”.

     

Mis juhtub, kui vabade töökohtade läbivaatamisel vajutada nupule “Soovin kandideerida”?

Kui olete leidnud portaalilt www.cvok.ee huvipakkuva töökoha, siis võite saata resümee ühe nupuvajutusega. Tööandja saab teate ja võib Teie CV läbi vaadata. Vajutades nupule “Soovin kandideerida” võite valida, millise portaalil asuvatest oma resümeedest soovite tööandjale saata (kui neid on mitu).

 


Kui Te ei leidnud vastust, kirjutage meile >>

Tööpakkumiste otsing
Märksõna järgi või ID järgi
või
OK
Värsked tööpakkumised

MÄNGUD